tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Nagyszerű játékkal győzött a Vértesszőlős felnőtt ellen a Bányász U17-19

Schön László és Takács Gábor Együttesei végig dominálni tudták a játékot

Végig határozott játékkal, magabiztosan győzött a Bányász U17-19 Csapat a Vértesszőlős felnőtt együttese ellen szerda este.

Schön László és Takács Gábor Vezetőedzők Együttesei egy-egy félidőt futballoztak Schön László vezetésével, valamint Takács Gábor játékvezetésével.

Az első félidőben a teljes U19 csapat szerzett vezetést Polovicz Attila szép góljával.

A második játékrészben egy kontrából egyenlített a Vértesszőlős, de a végén Mester Tamás okos góljával, majd Mártonfi Matyi közeli találatával kialakult a 3-1--es végeredmény.

"Elégedett vagyok a látottakkal. Mindkét félidőben egy-két apró hibától eltekintve jól játszott a Csapat. Ha a végjátékokban pontosabbak vagyunk, akár nagyobb arányú győzelmet is szerezhettünk volna. Gratulálok a Srácoknak!" - mondta el a meccs után Schön László, Vezetőedző.

Eredmény:

Tatabányai SC - Vértesszőlős 3-1 (1-0)

TSC (1. félidő): Balogh - Vicze, Lamperth, Galambos, Mosberger - Berki, Szabó, Deli - Kovács D., Polovicz, Német D.

(2. félidő) Zsemberi - Töreki, Kovács A., Erl, Varga - Dénes, Deli (Mester), Udvardi - Mártonfi, Gergő, Zombori