tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Sikeresen rendeztük meg a TSC Geotech Atlétikai Magasugró Versenyt

Társi Zétény ezüst-, Nagy Fruzsina bronzérmet szerzett

Három korosztályban rendeztük meg a TSC Geotech fedettpályás magasugró gálát, amelyen az U16 és U18 korosztályok mellett felnőtt férfi és női versenyt is lebonyolított szakosztályunk.

Az U16 szériában Versenyzőnk, Nagy Fruzsina 154 centiméterrel a harmadik helyen végzett Takács Luca (KARC) és Néder Fanni (BHSE) mögött.

Fruzsi láthatóan könnyedén vette a 154-es magasságot, de Edzője, Gál Zoltán úgy vélte, a hétvégi U16 Országos Bajnokság előtt nem kockáztatnak további ugrásokat, mert a Sportoló kisebb térdfájdalmat érzett.

Ugyanebben a korosztályban Mihalik Lilla a 9. helyen végzett.

Az U16 fiú versenyt a dabasi Lukács Gergely nyerte 184 centivel.

Az U18 fiú mezőnyben Társi Zétény 165 centiméterrel ezüstérmet szerzett a győri Zemen Zalán mögött.

Az U18 lányoknál a KARC versenyzője, Tóth Lívia győzött 168 centiméterrel.

A felnőtt női versenyt Bátori Lilianna (Vasas) nyerte 184 centivel, míg a férfi mezőnyben a Honvéd versenyzője, Kovács Benedek győzött 212 centiméterrel

Érdekesség volt, hogy a fiataloknak Rózsahegyi Bori, kétszeres Ifjúsági Olimpiai Fesztivál Győztes Sportolónk adta át az érmeket.

Gratulálunk a Versenyzőknek és Edzőiknek, valamint a Szervezőknek!