tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Aranyérem és értékes helyezések a Szegeden rendezett judo versenyeken – a TSC fiatal versenyzői szépen teljesítettek az U17 és U23 OB-n!

Két korosztályos judo Országos Bajnokságot rendeztek szombaton Szegeden. Az eseményen a TSC színeiben versenyző Radovics Mihály bajnoki címet nyert, míg többen értékes helyezéseket szereztek.

“Nagyszerű eredmény, hogy Radovics Mihály 46 kilogrammban megnyerte az ifi U17 B Országos Bajnokságot. Minden dicséretet megérdemel, hiszen nagyon nagy szívvel és lelkesedéssel küzdött.

Moharos Zsófia 48 kilogrammban lett ötödik, ami ugyamcsak szép eredmény. Az 50 kilogrammban indult Kunyik Botond sajnos nagyot hibázott és kiesett, pedig abszolút éremesélyes volt. Akár aranyat is nyerhetett volna, de ilyen a judo, egy pillanatnyi kihagyás mindent átrendezhet. Pokk Patrik és Dubszki László 66-ban helyezetlenül zártak” – mondta el Kunyik Zsolt, a judo szakosztály vezetőedzője, aki az U23 OB-t is elemezte.

“Az U23 OB-n Vaska Fanni az 5., Vaska Lili a 7. helyen zárt a 48 kilogrammban. Pokk Armand 73 kg ban 7. lett, Lakatos György +100 kg ban sérülés miatt visszalépett. Pokk Armand és Vaska Fanni hatalamas küzdelmekben, hajszál híján maradtak le az éremről.”

Gratulálunk Versenyzőinknek és Edzőiknek!