A Tatabányai Sport Club egykori sikeres atlétikai edzőjét családja, kollégái, egykori tanítványai és a sportvezetők is köszöntötték
Nyolcvanadik születésnapja alkalmából a Magyar Atlétikai Szövetség, a Tatabányai Sport Club, valamint egykori tanítványai, edző kollégái köszöntötték Sigér Zoltánt, a Tatabányai Sport Club egykori sikeres atlétikai edzőjét.
Az ünnepelt igencsak elérzékenyült a Sport Étterem különtermében, ahol rokonok, sportolók, edzők, valamint Gyulai Miklós, a MASZ elnöke, Salamon Zoltán a TSC szakmai vezetője, valamint Társi Zoltán, a szakosztály vezetője üdvözölte őt - meglepetésképpen.
Sigér Zoltán ugróedzőként az 1980-as években érte el legszebb eredményeit Tatabányán: tanítványai között kiemelkedő volt Sterk Katalin, Társi Zoltán, Pálóczy Gyula, vagy a sportklub időrendben utolsó távougró olimpiai trésztvevője, Margl Tamás.
Boldog születésnapot kívánunk!
Hajrá, Bányász!

























