Büki Lili és Muhari Eszter tagja volt a női párbajtőr-válogatottnak, amely ezüstérmet szerzett a franciaországi Európa-bajnokságon
Óriási siker a franciaországi Európa-bajnokságon: a magyar női párbajtőr-válogatott ezüstérmet szerzett, soraiban két TSC-s versenyzővel, Büki Lilivel és Muhari Eszterrel!
A Borsody Emma, Büki Lili, Muhari Eszter és Nagy Blanka alkotta csapat remek teljesítménnyel jutott el a döntőig, ahol Franciaország ellen vívott az Európa-bajnoki címért. Végül nagy csatában a házigazdák diadalmaskodtak 42-36-ra.
A 36 magyar tusból, 25-öt Muhari Eszter szerzett.
Gratulálunk, lányok! Büszkék vagyunk, Lili és Eszti!
Fotó: Magyar Vívó Szövetség / Bizzi Team

























