tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Két TSC-s vívóval EB-ezüstöt nyert a magyar csapat!

726539699_877150168782067_5495552302977599305_n.jpg

Büki Lili és Muhari Eszter tagja volt a női párbajtőr-válogatottnak, amely ezüstérmet szerzett a franciaországi Európa-bajnokságon

Óriási siker a franciaországi Európa-bajnokságon: a magyar női párbajtőr-válogatott ezüstérmet szerzett, soraiban két TSC-s versenyzővel, Büki Lilivel és Muhari Eszterrel!

A Borsody Emma, Büki Lili, Muhari Eszter és Nagy Blanka alkotta csapat remek teljesítménnyel jutott el a döntőig, ahol Franciaország ellen vívott az Európa-bajnoki címért. Végül nagy csatában a házigazdák diadalmaskodtak 42-36-ra.

A 36 magyar tusból, 25-öt Muhari Eszter szerzett.

Gratulálunk, lányok! Büszkék vagyunk, Lili és Eszti!

Fotó: Magyar Vívó Szövetség / Bizzi Team