A TSC olimpiai bronzérmes párbajtőrözője kilenc év után szerzett újra egyéni EB-érmet Magyarországnak.
A Tatabányai Sport Club olimpiai bronzérmes párbajtőrvívója, Muhari Eszter bronzérmet szerzett ma este a Párizshoz közeli Antonyban zajló Európa-bajnokságon.
Eszter az elődöntőben a világranglista egyes Lehis ellen küzdhetett, de a csatában az észt párbajtőröző volt jobb és 15-10-re győzött.
Muhari Eszter 9 év (Szász Emese bronza) után szerzett újra EB-bronzérmet a magyar válogatott tagjaként a Tatabányai Sport Club színeiben!
Gratulálunk!
Hajrá, Bányász!

























