tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Muhari Eszter Európa-bajnoki bronzérmes!

726607059_1675766877028629_1894324700602431370_n.jpg

A TSC olimpiai bronzérmes párbajtőrözője kilenc év után szerzett újra egyéni EB-érmet Magyarországnak.

A Tatabányai Sport Club olimpiai bronzérmes párbajtőrvívója, Muhari Eszter bronzérmet szerzett ma este a Párizshoz közeli Antonyban zajló Európa-bajnokságon.

Eszter az elődöntőben a világranglista egyes Lehis ellen küzdhetett, de a csatában az észt párbajtőröző volt jobb és 15-10-re győzött.

Muhari Eszter 9 év (Szász Emese bronza) után szerzett újra EB-bronzérmet a magyar válogatott tagjaként a Tatabányai Sport Club színeiben!

Gratulálunk!

Hajrá, Bányász!