Birkózás

Birkózás - Felnőtt kötöttfogású országos bajnokság

Budapest, 2017. március 4.

Az ESMTK impozáns csarnokában rendezték meg 2017. év felnőtt kötöttfogású országos bajnokságát.
A hazai élmezőny teljes egészében rajthoz állt, talán az egyetlen hiányzó a korábbi világbajnok Kiss Balázs volt.

Érdekességként elmondható, hogy Kárpát-medencei nyílt magyar bajnokságként lett kiírva a verseny, ami azt jelentette, hogy a határon túli, de magyar állampolgársággal rendelkező birkózók is indulhattak.

2016. október 17. Birkózás - Veterán kötöttfogású világbajnokság Finnország, Seinajoki

Az elmúlt héten rendezték meg a veterán korú birkózók világbajnokságát a finnországi Seinajokiban. Turák Pál a Tatabányai Sport Club utánpótlás edzője és veterán birkózója a magyar válogatott tagjaként lépett szőnyegre Finnországban a C 130 kg súlycsoportban. Pali nagyszerű birkózással súlycsoportja 3. helyén végzett és az ezüstérmet vezető pozícióban 7 másodperccel a vége előtt engedte ki a kezéből.