tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Fényes érmek a fedettpályás atlétikai OB második napján is

Wahl Zoltán arany-, Gerics Roland ezüst -, Hoffer Krisztina és Molnár Janka bronzérmes Nyíregyházán

A szombati naphoz hasonlóan vasárnap is kiemelkedő eredményeket produkáltak a Tatabányai Sport Club Atlétái a Nyíregyházán rendezett fedettpályás atlétikai Országos Bajnokságon

Wahl Zoltán a szombati 400-as ezüstérme után vasárnap 200 méteren újabb egyéni csúccsal (21.28) aranyérmet szerzett.

Molnár Janka ugyancsak 200 méteren a harmadik helyen ért célba. A 24.32 másodperc szintén egyéni csúcs Janka számára. Ugyanebben a számban a TSC Geotech másik Versenyzője, Füleky Dorottya is egyéni csúcsot futott, így 24.56 másodperccel a negyedik helyen zárt.

A TSC Geotech távolugrója, Gerics Roland kisebb achilles sérüléssel küzdve 720 centiméterrel a második helyen végzett.

Szezonbeli legjobbját hozta Hoffer Krisztina! Hármasugrónk 12.58 méterrel bronzérmet szerzett, ami ugyancsak kiemelkedő eredmény.

Szintén kiemelkedőt produkáltak középtávfutóink: a férfi 800 méteres versenyben az egyéni csúcsot futó Beke Dávid (1:53.94) a hatodik, Szabacsi Gábor (1:54.49) a nyolcadik helyen végzett.

"A legmesszemenőbbekig elégedettek lehetünk Versenyzőink teljesítményével, hiszen mind az érmesek, mind a helyezettek kiemelkedően szerepeltek az Országos Bajnokságon. Janka, Dorottya és Zoli remekül futottak a sprint számokban, Roland és Krisztina centikre volt a végső győzelmektől, valamint a középtávfutó fiúk eredményei és helyezései is igen reményt keltőek" - értékelt Reichnach Ferenc, atlétáink Vezetőedzője.

Gratulálunk a Versenyzőknek és Edzőiknek!