tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Öt arany-, egy ezüst-és két bronzérmet szerzett Hoffer József az LSV veterán Világbajnokságon

A csehországi Lovosicében rendezett versenyen "Hofi" tizenegy számban indult

A hétvégén a csehországi Lovosicében rendezték meg a speciális dobó számok veterán Világbajnokságát. A versenyen részt vett a Tatabányai Sport Club Edzője és veterán dobóatlétája, Hoffer József is. "Hofi" tizenegy számban indult és nyolc érmet szerzett a tizenkét főt felvonultató M65 kategória mezőnyében.

"Tíz nemzet képviseltette magát a veterán világbajnokságon, amelyen főleg Európából voltak versenyzők. A mi 65 éves kategóriánkban erős mezőny gyűlt össze,12 induló volt. A három napos versenyen összesen tizenöt versenyszám volt, én tizenegyben indultam.

Az első napon kicsit esős, borús idő volt, a második és a harmadik napon esős idő volt, ami befolyásolta a versenyt, de szerencsére így is sikerült jól teljesítenem. Jól éreztem magam. A speciális kedvenc számaimban sikerült az élen végeznem, a többi számban 4-5. helyezett lettem, de nem vagyok csalódott.

Összességében nagyon elégedett vagyok. Jövőre Európa-bajnokság, arra készülök" - mondta el a hazatérés után Hoffer József, akinek gratulálunk!