tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

Szép Bányász-Sikerek a 40. Tatai Minimarathonon

Szabó Benjámin megnyerte az abszolút versenyt

Eredményesen szerepeltek a TSC Geotech Versenyzői a negyvenedik alkalommal megrendezett Tatai Minimarathon futóversenyen, amelyen a megszokott 13,5 kilométer mellett a félmarathoni, 21 kilométer versenyét is lebonyolították.

Nem kis örömünkre a rövidebb távon az abszolút győztes, a hosszabbon az abszolút második helyezett Klubunkat képviselte Szabó Benjámin és Árvai Róbert személyében.

További indulóink is eredményesek voltak, hiszen valamennyien a dobogó valamely fokára állhattak. Reichnach Ferenc, Vezetőedző büszkén értékelt.

"A TSC - Geotech versenyzői pályaverseny hiányában ezúttal utcai futóversenyen mérették meg magukat, nem kis sikerrel.

Minden rajthoz álló versenyzőnk a dobogón tudott végezni, aki nem az abszolút versenyben, az a korosztályos bontásban.

A Minimarathon klasszikus távján, 13,5 km-en, abszolút kategóriában Szabó Benjamin 45:44-es idővel az első helyen végzett! Beni rajt-cél győzelmet aratott, több mint 2 perccel ért célba a második helyezett előtt.

A női abszolút versenyben Nagy Nóra 55:34 -es idővel a harmadik helyen zárt. Ez a három napos Közszolgálati Egyetemi gólyatáborból érkezve nagyszerű eredmény.

A 14 év alatti korosztályban Szvitlik Dusán 53:16-tal győzött Cop Damien (53:31) előtt, aki második lett ebben a korosztályban.

A 30-34 év közötti nők versenyében Dr. Reichnach Csilla 60:16-os eredménnyel győzött.

A félmarathoni távon, 21 kilométeren az abszolút versenyben Árvai Róbert a második helyen ért célba. Robinak ez az első ilyen, hosszútávú versenye volt, egyedül a már sokszoros győztes holland riválisa tudta legyőzni" - számolt be a sikeres szereplésről Reichnach Ferenc.

Gratulálunk Sportolóinknak és Edzőiknek!