tsc@tatabanyaisc.hu +36 70 381 6777

MAYER ZSOMBOR VERHETETLEN

ATLÉTÁINK ISMÉT REMEKELTEK A GÖDÖLLŐI MEZEI FUTÓ OB-N!

Arany- és ezüstérmekkel tértek haza középtávfutóink a gödöllői Kastélyparkban rendezett mezei futó Magyar Bajnokságról! Mayer Zsombor magabiztosan győzött a Bajnokság U16 4500 méteres számában, így atlétánk tartja remek formáját, Salamon Zoltán vezetőedzőnk szerint: „Ez a fiú verhetetlen!”. Ugyanebben a kategóriában Beke Dávid az ötödik helyen végzett, ami ugyancsak kiemelkedő eredmény.

A fiú U18 6000 méteren Szabó Benjámin ezüstérmet szerzett, míg Árvai Róbert a hetedik helyen zárt! A lányoknál Nagy Nóra 5000 méteren lett negyedik, míg Valkó Júlia a hetedik pozícióban zárt az U20-as korosztályban.

A csapatversenyben az U18-as fiúk arany-, az U16-osok ezüstérmesek lettek! A TSC Geotech az összes résztvevő pontozása után a Munka Vándordíj kategóriában harminchat csapat versenyében a kiemelkedő harmadik helyet szerezte meg!

„Nagyon szép eredményeket értek el atlétáink a gödöllői Kastélyparkban, hiszen a magyar bajnoki cím mellett ezüstérmet is szereztek a fiatalok, akik a csapatversenyben is diadalmaskodtak, illetve második helyet szereztek. Mayer Zsombor egyszerűen legyőzhetetlennek tűnik, és ez további derűre adhat okot” – értékelt Salamon Zoltán, atlétáink vezetőedzője, aki elégedett volt a csapatversenyben megszerzett első és második helyezésekkel is.

Versenyzőink edzői: Reichnach Ferenc, Hoffer József, Salamon Zoltán

A gödöllői futóverseny mellett más helyszíneken is születtek szép TSC Geotech sikerek: gerelyhajító atlétánk, Kész Máté a szombathelyi U18 dobó Magyar Bajnokságon szerzett ötödik helyezést, míg Bagdány Tomasz a Békéscsabán rendezett gyalogló Magyar Bajnokság 20 kilométeres számában végzett a negyedik helyen.

Gratulálunk versenyzőiknek és edzőiknek!